تبلیغات
ترنم وحی - آرماگدون بر دولت آمریكا حاكمیت دارد


در اینجا باید بگویم افرادی كه به پیشگویی­های كتاب مقدس ایمان داشتند در سال 1998 افزایش پیدا كردند. یك نظر سنجی كه توسط مجله «تایمز» به عمل آمده است نشان می­دهد 51 درصد ملت آمریكا به پیشگویی­ها ایمان دارند كه در بین آنها تعداد زیاد از نخبگان حاكم بر ایالات متحده به چشم می­خورند. از آن جمله می­توان برخی وزیران، اعضای كنگره و فرمانداران محلی را در میان آنان دید البته این به غیر از آن است كه چندین رئیس جمهور آمریكا مثل «جیمی كارتر»، «رونالد ریگان» و «جرج بوش» به این پیش گویی­ها ایمان دارند. به طوری كه ریگان مهم­­­ترین تصمیمات سیاسی خود را در زمان ریاست جمهوریش بر اساس پیشگویی­های كتاب مقدس (عهد قدیم) اتخاذ می­كرد.

در این مورد كافی است به این نكته اشاره كنیم، در سراسر ایالات متحده «200» مؤسسه و مركز آموزشی وجود دارد. دانشجویانی كه از این مراكز فارغ التحصیل می­شوند به اندیشه­ها و دیدگاههای جنبش تدبیری از جمله به نزدیك بودن وقوع جنگ هسته­ای آرماگدون ایمان دارند و از هر 14 اصولگرای انجیلی 3 نفر آنان به جنبش تدبیری گرایش دارند. آنان نیز معتقدند فاجعه­ای به وقوع خواهد پیوست، این تنها راه ظهور حضرت مسیح علیه­السلام بر روی زمین است.

به غیر از این هر روز 80 هزار قدیس انجیلی كه بیشتر آنان به جنبش تدبیری گرایش دارند از 1400 مركز دینی برنامه­ای تحت «رسالت آرماگدون آینده» پخش می­كنند. مفاد برنامه­های فوق بر این اساس است. هرگز صلح و آرامش در جهان مستقر نخواهد شد تا اینكه حضرت مسیح علیه السلام ظهور كند و هر بشارتی درباره صلح قبل از ظهور آن حضرت سخنی كفر آمیز و ضد خدا و مسیح علیه­السلام خواهد بود. پت روبرتسون كه یكی از برجسته­ترین اصولگراهای انجیلی آمریكاست، در تلویزیون نظریه آرماگدون را مطرح كرد. گفتنی است شبكه تلویزیونی مسیحیان آمریكا دارای 3 ایستگاه می­باشد و سالانه 200 میلیون دلار درآمد دارد، همچنین مسیحیان (راستگرای) آمریكایی در شبكه تلویزیون خاور میانه (جنوب لبنان) سهیم هستند. شانزده میلیون خانواده آمریكایی برنامه­های این شبكه را می­بیند. «جیمی سوهرت» مالكیت دومین شبكه تلویزیونی انجیلی معروف آمریكا را دارا می­باشد. 9 میلیون خانواده آمریكایی بیننده برنامه­های این شبكه هستند. «جیم بیكر» مالك سومین شبكه تلویزیونی تبشیری آمریكاست، شش میلیون خانواده آمریكا تماشاگر برنامه­های این تلویزیون هستند. درآمد این شبكه تلویزیونی سالانه بین 50 تا 100 میلیون دلار است.

در اینجا باید به این نكته اشاره شود نوارهای ویدئویی و كاست از برنامه­های «حامیان یهود» در میان قشر متوسط جامعه آمریكا شدیداً رواج دارد. (بیشتر كسانی كه به این پیشگویی­ها اعتقاد و ایمان دارند در طبقه متوسط جامعه آمریكا قرار دارند و تعداد آنان به میلیون­ها نفر می­رسد) همچنین كتاب­های ویژه­ای در زمینه برنامه­های فوق وجود دارد كه در خیابان­های شهرهای بزرگ آمریكا به فروش می رسد. مثلاً كتاب «مرگ كره زمین» نوشته هول لیفدسی (از حامیان یهود) در چند روز اولیه انتشارش 25 میلیون نسخه­اش به فروش رسید.

حامیان یهود كه در شبكه­های تلویزیونی كار می كنند. در حقیقت نمایندگان صهیونیسم مسیحی هستند كه توانسته­اند از طریق فعالیت خود ـ كه بزرگ­ترین و مهم ترین جنبش نصرانی در تاریخ مسیحیت (آمریكا) به شمار می­رود ـ ساختاری تحت عنوان (كمربند تورات) در سراسر ایالت­های جنوبی و مركزی آمریكا ایجاد كنند، در این مناطق گروههای گسترده­ای از مسیحیان تند­رو و مؤمن به پیشگویی آرماگدون (هرمجدون) یا پایان جهان یا ظهور حضرت مسیح علیه­السلام سكونت دارند. آنان معتقدند حضرت مسیح علیه السلام جهان را از شر و گناه نجات خواهد داد. البته پیش از ظهور حضرت مسیح علیه السلام جنگ هسته­ای شعله­ور خواهد شد به طوری كه در جریان آن، 3 میلیارد انسان جان خود را از دست خواهند داد، با این وجود باید گفت صهیونیسم مسیحی بیش از 1200 جنبش افراطی مذهبی آماده ساخته كه اعضای آنها به پیشگویی­های مرتبط با جنگ آرماگدون (هرمجدون) ایمان دارند، این جنبش­ها فیلم­هایی سیاسی بر اساس محورهای دینی ساخته­اند( به طوری كه این فیلم­ها رایگان پخش می­شوند) این فیلم­ها بر محور حمایت از اسرائیل قبل از ظهور حضرت مسیح علیه­السلام دور می­زند مثل فیلم «اسرائیل كلید نجات آمریكا» و «قدس د،س»

شاید اندیشه ظهور حضرت مسیح علیه­السلام و ارتباط آن با جنگ آرماگدون (هرمجدون) برخی گروهها را به این سمت و سو سوق داد كه برای تعجیل در ظهور حضرت مسیح علیه­السلام و برپایی رستاخیز دست به عملیات خود­كشی دسته جمعی بزنند. از جمله این گروهها می­توان به «كوكلس كلان» نژاد پرستان، نازی­های جدید، كله پوستی­ها، گروه «دان كورش» كه در چند سال قبل در شهر «اكو» واقع در ایالت «تكزاس» به دستور رهبر خود (كورش) دست به خود­كشی دسته جمعی زدند. همچنین كشیش «جونز» و پیروانش در ایالت «ویرجینیا» بخاطر شتاب در پایان جهان دست به خود كشی زدند.


طبقه بندی: مقالات، 
برچسب ها: ارماگذون، امریكا، آرماگدون بر دولت آمریكا حاكمیت دارد،

Share      
ارسال توسط محمد سرباز آقا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
شناخت رهبری
شهدا


منابع
تفسیرنور ، تفسیر نمونه ، تفسیر تسنیم ، مجمع البیان ، تفسیر نور الثقلین، تفسیر برهان ،جامع اءحادیث الشیعه ،جامع الاءخبار، عوالى اللئالى ،
خبرنامه

Powered by WebGozar

اوقات شرعی
امکانات
SEO Stats powered by MyPagerank.Net